A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Chocoproduction Me Suksese Të Reja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[26-01-2017]
"Chocoproduction" është njëra ndër studiot më të suksesshme në Maqedoni, e cila e ka dëshmuar veten me sukseset e saj. Udhëheqësi i kësaj studioje gjigande, Adis Ismaili, njëherit dhe producent e kompozitor i njohur, na informon se janë në përfundim e sipër disa projekte bombastike. Da Lee & Band gjithashtu është grupi me famë të madhe që sukseset i ndan bashkë me studion Chockoproduction. Të gjithë të interesuarit për bashkëpunim, janë të mirëseardhur dhe garantojmë se do ndahen të kënaqur. Se çfarë pritet nga ta, informohemi së shpejti!...
 (Arsim Kolari Teksteshqip.Com)

Dergoi: arsimdiber


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019