Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aditto - Pesh E Qojm

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pesh E Qojm".
3. Video është e këngës "Pesh E Qojm", por nuk këndohet nga Aditto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aditto - Pesh E Qojm  (Feat. Fresh)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Fresh

11/03/2010

2010-03-11T17:42:33+00:002x
Kur him nclab na pesh e qojm
kur him clab na venin e bojm
ti thu wazzuup e na nvesh tkallxojm
a po don me mu afterparty shkojm

kur une vi kallet kejt veni
atmosfera ndryshon
aditto n"mikrofon
e din mir ti qka bon
ty te boj mu ni mir
seni jem ty te pilqen
tash ik shake me ni ven
a pe she qysh pe then
qitu me ni fresh
vennit pi jepum refersh
dhipat na i kem
se ti mashtrojm me kesh
hiq mos kesh
i kom un femnat sex
qe ty t'bajn mu ni sert
ulum n'tavolin
dhipat i hapin syt
po thojn kush jon kta
na jem finkosa shpirt
hajde qa po pret
dridhna botht apet
ti mir e din
qa jem tu ba na knej

2x
Kur him nclab na pesh e qojm
kur him clab na venin e bojm
ti thu wazzuup e na nvesh tkallxojm
a po don me mu afterparty shkojm

ti ki qef kur une vi
habitesh krejt tu um kqyr ne sy
te folin shoqet
po sdon ti mi ni
rrini me ni ven shuni zanin mos ta ni
hajde me mu mos i ngo tjert qka thojn
une jom ma extra pi tjerve shum dalloj
une jom realiteti veten spe livdoj
jom qiky qe jom edhe vet e heton
loqk po t'du edhe pse nuk jena njoftu
hajde ti me mu naten me kalu
pak me festu sa jem hale ktu
ki me pa edhe vet qe ti je per mu

2x
Kur him nclab na pesh e qojm
kur him clab na venin e bojm
ti thu wazzuup e na nvesh tkallxojm
a po don me mu afterparty shkojm


Më Shumë Këngë Nga Aditto:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet