A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Admir, Lisandra, Rezarti & Enjela - Sonte


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/06/2017

2017-06-20T18:00:00

Më Shumë Nga

Enjela Qema

Më Shumë Nga

Lisandra

Më Shumë Nga

Rezeart PrezencaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte" kënduar nga Admir, Lisandra, Rezarti & Enjela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Admir, Lisandra, Rezarti & Enjela i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

MIRUD - Sonte

Jemi Kon gjithqka per njoni tjetrin na
E tash kqyre ku metem
Ti me dikon tjeter
Qka ke shti ne mes nesh
Fajet mu mi len
E tash kqyre ku metem a ja vlen?
Pse bohesh tash ti
Tash ti qe nuk po me njeh

Tregom a mendon a mendon mem shkru naj here

Edhe kete vere
Ne kujtime t'kam une ty
Veq njhere met pa
Ky shpirt mdigjet per ty
Edhe kete nate ne kujtime t'kam une ty
Dy syt mjan tha qe spo te shohin ty

A tmerre malli najhere?
Per qka kem pas atehere
Tkisha dhon vet jeten
T'me kishe thon tverteten
Ne mendje un ty t'kom
Qdo nate pi deri von
Edhe pse s'ta kom thon
A ja vlen?

Pse bohesh tash ti?
Tash ti?
Qe nuk pom njeh
Tregom a mendon a mendon mem shkru najhere?

Edhe kete vere
Ne kujtime t'kam une ty
Veq njhere met pa
Ky shpirt mdigjet per ty
Edhe kete nate ne kujtime t'kam une ty
Dy syt mjan tha qe spo te shohin ty

Ronela Hajati & Lyrical Son - Sonte

Ah Ah
Ah Ah
Ah Ah
Ah Ah

[Ronela]
Hajde ta harroj
Hajde, hajde boma ta harroj
Naughty, naughty boy
Hajde fiki dritat, bojm një lojë
Me trupin tim, ti mund t'bosh ça t'dush
Ça ndodhi sot, se merr vesh kërkush
Hajde më beso, fajin nuk ta lo
Ti je single, unë kam njo

[Ref.]
Po du tinza sot me dal
Sot ka vepra, nuk ka fjalë
Hajde boma qejfin
Sonte, Sonte
Nuk e di a muna me t'pa
E nëse vij manej duhna me t'nga
Sonte t'du nesër nuk t'njoh
(babe) Kush je

[Lyrical Son]
Once you go Festim, you can never go back
Me mu thell 20000 milja n'det
E di osht ma lezet nëse dyt e bojm fsheht
Ki me dasht prap,ki me m'thirr apet
Once you go Festim e merr vesh që o gabim
Kur hera tjera ska e t'mes vec kujtim
I'm all about that one night stand little thing
Ti e ki dasht vet
Fajin o jetim
Hej, Merre si msim që nuk bon me marr shembull
Ooo Na na na na naaa
Nuk mund me dasht ato sikur mu zemër
Ooo Na na na na naaa

[Ref]
Po du tinza sot me dal
Sot ka vepra, nuk ka fjalë
Hajde boma qejfin
Sonte, Sonte
Nuk e di a muna me t'pa
E nëse vij manej duhna me t'nga
Sonte t'du nesër nuk t'njoh
(babe) Kush je

[Ronela]
Ti se din as vet ça don
Sot thu jo nesër harron
pikë n'zemer më ke lon
Ajajaai Ajajaai

Ah Ah
Jo nuk ke faj ti
Ah Ah
Hajde ti hajd ti
Ah Ah
Sot mos u nal ti
Ah Ah Ah Ah

[Ref.]
Po du tinza sot me dal
Sot ka vepra, nuk ka fjalë
Hajde boma qejfin
Sonte, Sonte
Nuk e di a muna me t'pa
E nëse vij manej duhna me t'nga
Sonte t'du nesër nuk t'njoh
(babe) Kush je

Ada - Sonte

Ti je kon i pari
Zemer i pari
Qe me shpirt une e doja vertete
Ka met zon halli kur tmarre malli
Jo afer vetes me nuk do me gjesh
E vrave , e vrave ndjenjen time
Perse ma bone ti me hile

REF
Sonte po shkon me nje tjeter
Ani ani pa problem
Sonte po shkon me nje tjeter
Ani ani zemra jem
Mbaj mend fjalet e mia
Nje si un jo kurr ti ske me gjet
Dashuria
Qe ta pata dhon ka met mungu
Keq ka met mungu

E ke ti fajin , je i asaj
Ja perse syt po me qajn
Me djeg si zjarri
Ti je tradhetari
Sa pa shpirt o zemer je tregu
E vrave , e vrave ndjenjen time
Perse ma bone ti me hile

REF
Sonte po shkon me nje tjeter
Ani ani pa problem
Sonte po shkon me nje tjeter
Ani ani zemra jem
Mbaj mend fjalet e mia
Nje si un jo kurr ti ske me gjet
Dashuria
Qe ta pata dhon ka met mungu
Keq ka met mungu

REF
Sonte po shkon me nje tjeter
Ani ani pa problem
Sonte po shkon me nje tjeter
Ani ani zemra jem
Mbaj mend fjalet e mia
Nje si un jo kurr ti ske me gjet
Dashuria
Qe ta pata dhon ka met mungu
Keq ka met mungu
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018