Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Bala & Hajro Pepa - Gezuar, Gezuar  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/12/2010

2010-12-30T10:44:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gezuar, Gezuar" kënduar nga Adnan Bala & Hajro Pepa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adnan Bala & Hajro Pepa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adnan Bala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet