Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Daci - Boll Kam Prite (Feat. Grupi Remix)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ooooo ooopaa

ll.

kam ni hall e kam ni dert
kam met lyp e kam met gjet
ta kam qu moti ni fjal
veq mu zemren me ma fal.

ref.

hajde hajde hajde boll kam prit
ma ke pru shpirtin ne fyt
hajde hajde mos luj shum se ma kalle zemren shkrum

ll.

jan lotu syt e tu
zemra jotem'takon mu
niher dimer niher verë
mos mi ndrro fjalet gjdo her

ref.

ll.

hajde hajde hajde boll kam prit ma ke pru shpirtin ne fyt
hajde hajde mos luj shum
se ma kalle zemren shum.

ll.

hajde hajde boll kam prit
ma ke pru shpirtin ne fyt
hajde hajde mos luj shum
se ma kalle zemren shum


Ky tekst u dërgua nga Antigona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Adnan Daci
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/04/2010


Adnan Daci - Boll Kam Prite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll Kam Prite".
3. Video është e këngës "Boll Kam Prite", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:


Komente 0