Audio

Adnan Kamberi & Agim Band - Lena Magdalena / Qakmaku / Fustani Me Kuklla  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/06/2014

2014-06-20T08:50:53

Këngë e albumit:

"N'telefon Po T'humbin Valet"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lena Magdalena / Qakmaku / Fustani Me Kuklla" kënduar nga Adnan Kamberi & Agim Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adnan Kamberi & Agim Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adnan Kamberi:

Më Shumë...