A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • A
  • Adnan Kamberi
  • Sa E Bukur Qenka Vallja / Osman Aga / Ne Mes Te Nates / O Adnan

Audio

Video Link

Adnan Kamberi & Agim Band - Sa E Bukur Qenka Vallja / Osman Aga / Ne Mes Te Nates / O Adnan


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019