Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adnan Kamberi & Agim Band - Knon Adnani Me Agim Bandin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"N'telefon Po T'humbin Valet"

Komente

Asnjë Koment

20/06/2014

2014-06-20T07:50:52+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Knon Adnani Me Agim Bandin" kënduar nga Adnan Kamberi & Agim Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adnan Kamberi & Agim Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adnan Kamberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet