A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • A
  • Adnan Kamberi
  • Prej Zemanit / Dy Lule Të Bardha / Ç'po Fërgon Bishti I Tiganit / Na Ka Çel Një Lule

Live Video

Video Link

Adnan Kamberi & Agim Band - Prej Zemanit / Dy Lule Të Bardha / Ç'po Fërgon Bishti I Tiganit / Na Ka Çel Një Lule


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/02/2016

2016-02-27T10:48:50

Më Shumë Nga

Agim AjrullahuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prej Zemanit / Dy Lule Të Bardha / Ç'po Fërgon Bishti I Tiganit / Na Ka Çel Një Lule" kënduar nga Adnan Kamberi & Agim Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adnan Kamberi & Agim Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019