Live Video

Top 200

Adnan Kamberi - Ne Nje Hije, Nen Nje Peme  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/07/2016

2016-07-15T14:20:31


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Nje Hije, Nen Nje Peme" kënduar nga Adnan Kamberi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adnan Kamberi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adnan Kamberi:

Më Shumë...