A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adnan Kamberi & Agim Band - Interes


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/12/2016

2016-12-06T18:20:46


It's a long time that we try finding the lyrics to "Interes" sung by Adnan Kamberi & Agim Band.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Adnan Kamberi & Agim Band attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Duli. We wish that's the lyrics you are looking for:

Nuk dole as 1 perqind
Ashtu si mendova
Fjalet e embla poezit
Ama i ndegjova
Me kta rena me nuk shkon
Po ta boj me dije
E dyshimt je ba o shpirt
Smuj ma met ran fije

Rrotull rrotull shkon
Drejten se tregon
Spot len interesi
Lamtumir mem thon
Rrotull rrotull shkon
Drejten se tregon
Bjeri shkurt e shqip
Se po don mem lon

Me rezerv cdo her po fol
Stilet ti kam msue
Planet mir i ke hartu
Por ke me deshtue
Ke me i ra pishmanit shum
Nese mlen per tjeter
Garantoj se ma sun gjen
Si dashnija vjeter

2x:
Rrotull rrotull shkon
Drejten se tregon
Spot len interesi
Lamtumir mem thon
Rrotull rrotull shkon
Drejten se tregon
Bjeri shkurt e shqip
Se po don mem lonmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019