A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adnan Kamberi - Potpuri Me Muzik Popullore (Gezuar 2019)  (Feat. Agim Band)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/11/2018

2018-11-30T18:58:25

Featuring

Agim AjrullahuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Me Muzik Popullore (Gezuar 2019)" kënduar nga Adnan Kamberi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adnan Kamberi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019