Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Kamberi - Bolla Lara Lara  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/04/2019

2019-04-10T16:58:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bolla Lara Lara" kënduar nga Adnan Kamberi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adnan Kamberi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adnan Kamberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet