Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adrian Gaxha Prezanton Familjen

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  7
[02-04-2016]
Adrian Gaxha nuk ka hezituar që të prezantojë më të dashurit e tij. Këngëtari i njohur shqiptar, në fotot e publikuara në rrjetet sociale duket se ka shfrytëzuar rastin për të treguar se ka dalë në pushim me më të dashurit e tij.

Aty shihet vëllai i tij dhe prindërit prapa veturës, të gjithë të buzëqeshur dhe të lumtur me prezencën e njëri-tjetrit. Adrian Gaxha rrallë ka ekspozuar familjen e tij, duke qenë se ka qenë personazh i përfolur për lidhjet e tij dhe i spekuluar në shoubiz.
 (Telegrafi)Komente mbi këtë artikull