Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Ti M'provokon Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

koha shkon un i njejti me vetmin vetem drit dhe lodhje ter mundimet ooo koha shkon ti as pak nuk po ndryshon kujt ti them sa dhembje kan kujtimet. Ti po luun me muuuu m`ke hyp n`tizu kejt qka pata ne jet un ty ti kam dhuruu tash emrin tënd un e theras nganajher me vjen dhe te bertas. Ti ti m`provon mua me forat e tua t`zajtusheme dhe iretnike magnetike ti ti m`provon mua me foret e tua fore fore qe te shkojn per dore uouu e di se ti don tjeter njeri te kam pritur dot kendoj per ty...

reff :

Koha shkon un i njejti me vetmin vetem drit dhe lodhje ter mundimet ooo koha shkon ti as pak nuk po ndryshon kujt ti them sa dhembje kan kujtimet. Ti po luun me muuuu m`ke hyp n`tizu kejt qka pata ne jet un ty ti kam dhuruu tash emrin tënd un e theras nganajher me vjen dhe te bertaas. Ti ti m`provon mua me foret e tua t`zajtusheme dhe iretnike magnetike ti ti m`provon mua me foret e tua fore fore qe te shkojn per dore uouu e di se ti don tjeter njeri te kam pritur dot kendoj per ty...


Ky tekst u dërgua nga Xhejjlan GafuriAdrian Gaxha
Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Adrian Gaxha - Ti M'provokon Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti M'provokon Mua".
3. Video është e këngës "Ti M'provokon Mua", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 0