Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adrian Gaxha & Ramadan Krasniqi (Dani) - Si Kjo Raki

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Kjo Raki".
3. Video është e këngës "Si Kjo Raki", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha & Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adrian Gaxha & Ramadan Krasniqi (Dani) - Si Kjo Raki  (Feat. Dani)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"Kenge Popollore Te Shqiperise Se Mesme"

Këngë e albumit:

"Brenduar"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ramadan Krasniqi (Dani)

14/12/2009

2009-12-13T23:00:00+00:00Adrian:
A ka sherim
Dua ta harroj
Iku pa prit e te tjetri shkoj

Dani:
A ka shpetim
Nga kjo situate
Dita e rende e nata e gjatë

Adrian:
Kafeneja me plot tym e raki
me ben shoqeri
mbushen gotat 1 nga 1 un vetem pi
per pak çaste te t'harroj ty.

Dani:
Kafeneja me plot tym e raki
me ben shoqeri
mbushen gotat 1 nga 1 un vetem pi
per pak çaste te t'harroj ty

REF :
Si kjo raki
Vin shum vasha e shkojn
Her te gezojn e her here te lendojn
Si kjo raki
Vin shum vasha e shkojn
Mir se te vin po le te shkojn
e le te te lendojne

Dani:
Me thuaj mik
Me thuaj o vlla
Asnje minut nuk muj pa e pa

Adrian:
E ka kuptu
E veq lun me mu
Te du ste du me ka tranu !

Dani:
Kafeneja me plot tym e raki
me ben shoqeri
mbushen gotat 1 nga 1 un vetem pi
per pak çaste te t'harroj ty

Adrian:
Kafeneja me plot tym e raki
me ben shoqeri
mbushen gotat 1 nga 1 un vetem pi
per pak çaste te t'harroj ty

REF :
Si kjo raki
Vin shum vasha e shkojn
Her te gezojn e her here te lendojn
Si kjo raki
Vin shum vasha e shkojn
Mir se te vin po le te shkojn
e le te te lendojne(3X)


Ky tekst u dërgua nga 8ovarja
Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet