Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Ti Nuk Je Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

her don her nuk don
gjdoher në takimet tona
ti me nervozon pa mas jam tu plas
her viher nuk vi
me arsye se ke mbetur vet ti në shtëpi
filozofin ti shum mir e din

reff :

Ti nuk je ajo që kam paramendu
ti je vetëm një nga femrat që kan lujt me mu
ti nuk je ajo që un e kam kerku
ti je vetem një dëshmi se nuk je per mu

Hey ti nuk e din
se sa shum më ka kushtuar
kjo dashuri që t´jem me ty
ti kët nuk e din

më thuaj ti më thuaj ti se qka mendon
dashuria jon më thuaj se ku shkoj

reff:

Ti nuk je ajo që kam paramendu
ti je vetëm një nga femrat që kan lujt me mu
ti nuk je ajo që un e kam kërku
ti je vetem një dëshmi se nuk je per mu


Ky tekst u dërgua nga Adrian Gaxha Fan's

Adrian Gaxha - Ti Nuk Je Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Je Ajo".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Je Ajo", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 0