Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Tragjedi Si Ne Romane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12Ti jeto tani dhe mua ty me haro
kur te jesh me mir te lutem me trego
tani ti me nuk je ty je ajoo
dhe te qaj nuk kam pikllimin me ke ta ndaj
hapsir sme dhaje per asnje korigjim
tani ke gjet nje me te mir o shpirti im
PO ik ne pakthim

(ref 2)
TRAGJEDI SI NE ROMANE
NEVERI E PA PERSHKRUESHME JE TY
TRISHTIME E LOT NE SY
DOT SHUHESH NGA KJO DASHURI
OOO ME KEQ SE TRAGJEDI

ti e di frymen e fundit ta fala ty
merem dhe mua cka te bej pa ty tani
kohen prap nuk mund ta kthej kte e di,
le te qaj nuk kam pikllimin me ke ta ndaj
hapsir sme dhaj per asnje korigjim
tani ke gjet me te mir ooo shpirti im
PO ik ne pakthim

(ref 2)
TRAGJEDI SI NE ROMANE
NEVERI E PA PERSHKRUESHME JE TY
TRISHTIME E LOT NE SY
DOT SHUHESH NGA KJO DASHURI
OOOO ME KEQ SE TRAGJEDI


Ky tekst u dërgua nga Embelsira

Adrian Gaxha - Tragjedi Si Ne Romane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tragjedi Si Ne Romane".
3. Video është e këngës "Tragjedi Si Ne Romane", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 0