A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Adrian Gaxha - Ajshe  (Feat. Enur)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/07/2019

2019-07-02T16:43:44

Featuring

Enur Pakashtica

Video Produksioni:

Entermedia


Enur Pakashtica:
Ku ke ti moj Ajshe, moj te molla
Aman, te molla
Aman, te molla
Ti te molla shkojshe, moj te molla
Aman, te molla
Aman, te molla
Ajshe 7x

Adrian Gaxha:
T'prita, ty t'prita nuk erdhe
Me mu po lun ti sa zemra ti theve
Pe kur u bone qikë e keqe?
Nalu mori xhan pse po bon dallavere?
Lej lej lej lej lej
Kto fore nuk po t'shiten, ty zemër s'ti blej, hey
Lej lej lej lej lej
Zemër nuk po t'shiten, kto fore s'ti blej

(Ajshe)
Pse ti vet po lazdrohesh?
A p'e sheh çka m'ke bo hey?
Me qëllim ma ke bo krejt
Amanet, po ta la ty jetën (Ajshe)
2x

Enur Pakashtica:
Ku ke ti moj Ajshe, moj te molla
Aman, te molla
Aman, te molla
Ti te molla shkojshe, moj te molla
Aman, te molla
Aman, te molla
Ajshe 7x

Adrian Gaxha:
S'je mo e njejta, ti ke ndryshu komplet
Menen e madhe e ke bo, nuk po m'flet (jej jee)
Ani ani Ajshe, mori mori Ajshe
Mirë e di çarë je, mos u bo si me laqe
Ma ke bo mu me hile
Ike te molla me kën ti je kon?

Ma kadale pse po m'lëndon?
Foton po ta mbaj n'telefon
Nalu, nalu, nalu, ku po shkon?
Tonat i kam bo, tonat ti kam dhon
2x

Enur:
Ku ke ti moj Ajshe, moj te molla
Aman, te molla
Aman, te molla
Ti te molla shkojshe, moj te molla
Aman, te molla
Aman, te molla
Ajshe 7x


Ky tekst u dërgua nga Fiona   xheneteemini   Albafi23Kartolina (4)

2019-07-11 11:37:00
Ku ke ti moj Ajshe
Moj te molla
Aman, te molla
2019-07-07 10:01:19
T'prita ty, t'prita
Nuk erdhe
Me mu po lun ti
Sa zemra ti theve?
2019-07-07 09:57:40
Ma kadale, pse po m'lëndon?
Foton po ta mbaj n'telefon
Nalu, nalu, nalu, ku po shkon?
Tonat i kam bo, tonat ti kam dhon
2019-07-07 09:55:52
S'je mo e njejta
Ti ke ndryshu komplet
Menen e madhe e ki bo
Nuk po m'flet

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019