A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shoqerinë

Bletë Që S'vijnë Më

Kaq shumë mendje
Që s'thonë asgjë
Për të njëjtën gjë,
Kaq shumë mendje
Që do të jepnin gjithçka
Për të thënë asgjë,
Kaq shumë mendje
Që jetës i shkojnë nëpër-të,
Koshere bletësh
Që ikin e s'vijnë më.

- poem written by Adrian Llanaj


- Submitted by Futuro3000 -

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  4

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019