Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dëshira Të Bukura

Kam ca dëshira të bukura, të ëmbëla
I kam dëshira dhe jo ëndrra,
Janë koha ime e fjetur në mes
Tinguj jete për çdo mëngjes.

Kam ca dëshira të pa-thëna
Ndjesi të forta që vijnë nga brënda
Ti nxjerr dua, në fluturime
Fole të kenë zemrën time.

- poezi nga Adrian Llanaj


- Poezia u dërgua nga Futuro3000 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet