A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Origjina E Kthimit Në Asgjë

Ku do ti çosh ngjarjet që mblodhe në jetë
Në aq pak vend sa të është caktuar...
Mos prit njeri të sjell lule pas vitit të dhjetë
Se koha jote tashmë ka shkuar...
Dhe në i paç lënë mënjanë ca të bukura kujtime,
Edhe ato do jenë harruar.

- poem written by Adrian Llanaj


- Submitted by Futuro3000 -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019