A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Jeta

Ngado që do ti biesh jetës
ke një rreth për të bërë...
kush udhëtoi i gëzuar
e pa botën të tërë.

- poem written by Adrian Llanaj


- Submitted by Futuro3000 -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019