Adrian Llanaj Poezi
Adrian Llanaj

Shpirti Dhe E Bukura

Vetëm e bukura
e lodhë ndjenjën njerëzore
në kohën e dëshiruar...
çdo tjetër formë
e shijuar në jetë...
është një vepër e pambaruar.

- Poezi nga Adrian Llanaj


- U dërgua nga Futuro3000 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0