Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Shkojnë Jetët

Shkojnë jetët në horizont
lodhur, qeshur dhe djersitur
te vjelin dëshirat fushës...
si ato lopët kthyer në mbrëmje
ngopur janë e hanë dhe rrugës.

- poezi nga Adrian Llanaj


- Poezia u dërgua nga Futuro3000 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet