Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyshi Dhe Mediat Sociale

Njerëz të martuar me mblesëri
mbushin Facebook-un me Niçen
në Instagram s'të ndjek njeri
pa e nxjerr foton tek vithjet
ndaj ju kthye Gjyshi gazetës
e mbylli faqen në Twitter.

- Poezi nga Adrian Llanaj


- U dërgua nga Futuro3000 -


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente 0