Afërdita Vjen Si Një Lepurushe Seksi


Nuk ka akoma asnjë votë

[01-11-2015]
Këngëtarja Afërdita Dreshaj është poashtu njëra ndër personazhet publike që i bashkangjitet festës së Halloween-it. Ajo gati për çdo vit, me datën 31 tetor maskohet për të dalë dhe për ta festuar këtë festë.

Këtë vit ajo kishte vendosur që në rrjetin e saj social në Instagram të postonte një foto me të cilën dëshironte që t'ju uronte fansave festën e Halloween-it.

Në foto shihej Afërdita e kthyer pash, dhe në kokë kishte vendosur dy veshë lepurushi, për tu maskuar si një lepurushe seksi për Halloween.
 (B.A/Teksteshqip.Com)