A është “Ftohur” Lidhja Mes Afërditës Dhe Të Dashurit Të Saj?


Nuk ka akoma asnjë votë

[10-11-2015]
Këngëtarja & modelja e njohur Afërdita Dreshaj bëri shumë bujë të madhe për lidhjen e saj të dytë me hokeistin qek, Jakub Kindl.

Në fillimet e lidhjes së saj gati çdo ditë në media shihnim foto të tyre që qarkullonin në rrjetet sociale dhe që komentoheshin vërtetë shumë, por ka kaluar vërtetë një kohë e madhe që nuk kemi parë që në media të flitet për ta.

Edhe Afërdita ka kohë që në rrjetet e saj sociale nuk ka postuar ndonjë fotografi me të dashurin. Çfarë ka ndodhur në të vërtetë? A janë fothur marrëdhëniet mes çiftit?

Kujtojmë që në verën e këtij viti Afërdita u vu në fokus për shkak të disa mesazheve intime me Agon Amigen me të cilin realizoi edhe duetin e nxehtë "Topless". Mos ka ndikuar kjo ndoshta në ftohjen e çiftit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)