Edhe Afërdita Në Vala


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[08-01-2016]
U përfol se ka ardhur në Prishtinë dhe jo vetëm madje por edhe me një shoqe, u bë e ditur gjithashtu se ajo nuk e ka në plan të nis një këngë të re, por nuk i vëmë faj!

Ardhja e saj në Prishtinë konsolidon edhe me një çështje tjetër. Ajo së fundmi është ftuar nga drejtori menaxhues i kompanisë VALA, Agon Mustafa për tu pajisur me një nga numrat më të ri të këtij operatori.

Z.Agron ka postuar në rrjetet e tij sociale menjëherë fotot ku shihet bashk me Afërditën.
 (B.A/Teksteshqip.Com)