Afërdita Dreshaj E Dashuruar Fort, E Bën Një Urim Special


Nuk ka akoma asnjë votë

[10-02-2016]
Kishte kohë që këngëtarja Afërdita Dreshaj nuk postonte foto me të dashurin e saj hokeistin çek, Jakup Kindl.

Kjo ishte edh arsyeja që i shty mediat që të aludojnë për një ndarje të mundshme mes çiftit.

megjithatë gjithçka del të jetë e pa vërtetë pasi sot i dashuri i saj feston ditëlindjen dhe Afërdita i ka dedikuar asaj një urim në Instagram:

"Urime ditëlindja i dashur. Ti je gjysma ime, ti më kompleton mua" shkruan Afërdita në mesazhin urues.
 (B.A/Teksteshqip.Com)