Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Dreshaj - Une Nuk Jam Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  11

i diplomuar per te robruar
une te kuptova shpejt e shpejt te harrova

tek un ti mbete nje insert jete nje gabim nje pervoj le te mbetet nje loje

reff.. 2x
tipi ka menduar
tranzit per te kaluar
tipi asgje s fitoj
nga erdhi shkoj
reff... 2x
une nuk jam ajo
dhe nuk dua asnje koment
nisu edhe shko
prane ste dua as nje moment

jojo s te dua ase nje moment

emrin harroma me poste dergoma asgje mos thuaj jo nuk dua te vuaj

tek un ti mbete nje insert jete nje gabim nje pervoj le te mbetet nje loje

reff...2x
tipi ka ka menduar
tranzit per te kaluar
tipi asgje nuk fitoj
nga erdhi shkoj
reff...2x
une nuk jam ajo
dhe nuk dua asnje koment
nisu dhe shko
pran st dua as nje moment

jojo ste dua as nje moment

uuuuuuuu.....
hohohohohoh.eeeeeee
hohohohohoh......
reff....2x
une nuk jam ajo
dhe nuk asnje koment
nisu dhe shko
prane ste dua as nje moment


Ky tekst u dërgua nga ShkurtaAfërdita Dreshaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/11/2009
Festivali: Kënga Magjike 2009


Aferdita Dreshaj - Une Nuk Jam Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Nuk Jam Ajo".
3. Video është e këngës "Une Nuk Jam Ajo", por nuk këndohet nga Aferdita Dreshaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Dreshaj:


Komente 1