Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Dreshaj - Shumë Trafik  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  27

Muzika:

Shpat Kasapi

Teksti:

Bujar Idrizi

Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer"

Këngë e albumit:

"Just Kiss Me"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010

Komente

1 🔥

20/12/2009

2009-12-19T23:00:00+00:00Nese mendon se jam vetem e
ke qelluar te verteten
e nis veturen me te 3-ten shume trafiiiiik...
Nese mendon se jam vetem e
ke qelluar te verteten
e nis veturen me te 3-ten shume trafiiiiik shuum trafiik....

netet heshtin dhe nuk flasin qe kur ike ti
pa ty lulet jo nuk rriten
ska kush i ujit
krejt kujtimet sonte zemer
m'kan ardh mysafir
çdo nate mua me paraqitet
po i njejti film i njejti film...

nese mendon se jam vetem e ke qeelluar te
verteten e nis veturen me te 3-ten shuum trafiiiik...

nese mendon se jam vetem e ke qeelluar te
verteten e nis veturen me te 3-ten shuum trafiiiik...(shuum trafiik)....

netet heshtin dhe nuk flasin qe kur ike ti
pa ty lulet jo nuk rriten
ska kush i ujit
krejt kujtimet sonte zemer mkan ardh
mysafir çdo nate mua me paraqitet
po i njejti film i njejti film...
nese mendon se jam vetem e ke qeelluar te
verteten e nis veturen me te 3-ten shuum trafiiiik...

nese mendon se jam vetem e ke qeelluar te
verteten e nis veturen me te 3-ten shuum trafiiiik...(shuum trafiiiik).....


Ky tekst u dërgua nga Aÿt\'ta Ibrahimi   diellzaaaa
Më Shumë Këngë Nga Afërdita Dreshaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet