Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afërdita Dreshaj - Another 1  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

21/07/2016

2016-07-21T15:50:45+00:00Pas disa ditë argëtimi me të dashurin në Santorini, Afërdita Dreshaj tashmë ka finalizuar projektin e ri muzikor.
Përmes rrjeteve sociale ajo ka zbuluar një pjesë të videoklipit të ri, i cili premton shumë.

Sipas sekondave të parë bukuroshja do të vijë hot dhe me shumë ritëm. “Another 1” mban titullin projekti që i plotë pritet të publikohet të enjten rreth orës 19.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Dreshaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet