Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aferdita Demaku - Zemer Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer Zemer", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aferdita Demaku - Zemer Zemer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Gurbetqari Im"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00zemer zemer sa po vuan ai me ty zemer po luan zemer zemer sa po vuan shpresat tua sot u shuan e sinqert je por eshte kot ai pot ben te qash me lot e sinqert je por eshte kot ai pot ben te qash me lot

ref: 2x

a ka kush ne ket bot te mi ndal mua kta lot a ka kush oj shoqni te ma kthen at dashuri a ka kush ne ket bot te mi ndal mua kta lot a ka kush oj shoqni te ma kthen at dashuri

zemer zemer sa po vuan ai me ty zemer po luan zemer zemer sa po vuan mallin ty kush do ta shuan dashuria te ka ik e ty spo te teren syt dashuria te ka ik e ty spo te teren syt

ref: 4x


Ky tekst u dërgua nga Tina
Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë