Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Dy Tri Pika Lule Ne Faqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

II: o dy tri pika lule ne balle
bajn mashallah shoqet ne mahalle o
bajn mashalla prej syve oo kuq e bardh si lulja e rremit oo,fol mori fol moj e miroo, o qysh naj dogje zemren oo

II: o dy tri pika lula ne faqe
bajn mashalla shoqet ne bashqe
bajn mashalla prej belit oo, floket e gjata mi shpine oo,
II: fol mori fol oj e miroo,oo qysh ma dogje zemren oo

II: o dy tri pika lule n'gushe,
bajn mashalla per ty gjithkushe
bajn mashalla o prej shtatit oo, 7-8 myhyra te dores oo
fol mori fol moj e miroo, oo qysh naj dogje shpirtin oo


Ky tekst u dërgua nga Besi.s





Aferdita Demaku - Dy Tri Pika Lule Ne Faqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Tri Pika Lule Ne Faqe".
3. Video është e këngës "Dy Tri Pika Lule Ne Faqe", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 0