Audio

Aferdita Demaku - Qefin Grues Mos Ja Prish  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kokan Mbledh Qikat Per Qef"
hej hej mir e di ti don nues per shtepi gjithmon kshtu ka qen zakon gruja burrin e degjon ti ti mir e di moter e kadal tani ni gja duhet me degju kili moli ska me muu !!!!!!

ref. nga e hen NE Te shtun ne tatliqin e baj une po ta jap sot ni premtim po u lodhe shpirti im te djelen e len pushimmm hoppaaaa

titi mir ta dish qfin gruas mos ja prish po ja prishe qefin grus niqind fish do ta pagush

po po ti vendos vet fillos dhe vet vulos veq te dalsh prej ores 10 ta dish vulen e kam vet :jashaaaaaaaaaaaaaaaaaa:::::
REF :nga e henA ne te shtun ne tatliqen e bej une po ta jam sot nje premtim po u lodhe shpirti im e djelen e le pushim


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:

Më Shumë...