Audio

Aferdita Demaku - Toka Dridhet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kokan Mbledh Qikat Per Qef"
Toka dridhet kur po hec
mu nda zemra ne dy pjes

qele gojen zemer qka me bo per ty
veq te jem me ty(2x)

Ref:
Ment krejt mi ka mar
ai shikimi yt i par
met pa per qdo diit
nuk me behet boll..
cka kam ty ti dho
se kursej as veten
s'mund t'jetoj pa ty
ta fali dhe jeten..

Dicka kec per ty mem thon
T'mallkon dielli me gjith hon..

qele gojen zemer
cka me bo per ty
veq te jem me ty..(2x)

Ref:
Ment krejt mi ka mar
ai shikimi yt i par
met pa per qdo diit
nuk me behet boll..
cka kam ty ti dho
se kursej as veten
s'mund t'jetoj pa ty
ta fali dhe jeten..


Ky tekst u dërgua nga Sumeja
Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:

Më Shumë...