Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aferdita Demaku - Thirrje Anonime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thirrje Anonime".
3. Video është e këngës "Thirrje Anonime", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aferdita Demaku - Thirrje Anonime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  25

Këngë e albumit:

"Lindi Dashuria"

Këngë e albumit:

"Pse U Ndame"

Këngë e albumit:

"Dashnor Pa Dashuri"

Komente

3 🔥

23/12/2011

2011-12-23T22:11:22+00:00vetem sa per provokim ti e shtype numrin tim mos thuj se m'ke thirr pahiri ka me u ba qysh asht ma s'miri leri djalo arsyetimet po ti fali krejt gabimet ti m'ke thir pa shkurt t'kam prit sikur me t'pas porosit 2x ref:mos beje thirrje anonime se nuk bie n'provokime me magji e kam kete zemer sun i mshef numer as emer me pas kan kjo pa qellim s'kish qellu bash numri im po kjo s'ka kurfar rendesie kur eshte thirrje dashurie leri djalo arsyetimet po ti fali krejt gabimet ti m'ke thirr pa shkurt t'kam prit sikur me t'pas porosit 4x ref:mos beje bej thirrje anonime se nuk bie n'provokime me magji e kam kete zemer sun i mshefr numer as emer


Ky tekst u dërgua nga Ijaa
Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet