Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aferdita Demaku - Kush Të Don Më Shumë Se Motra

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Të Don Më Shumë Se Motra".
3. Video është e këngës "Kush Të Don Më Shumë Se Motra", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aferdita Demaku - Kush Të Don Më Shumë Se Motra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Teksti:

Besim Bunjaku

Muzika & Orkestrimi:

Miti Geci

Video Produksioni:

MProduction

Komente

Asnjë Koment

02/10/2019

2019-10-02T13:00:13+00:00I.
Po ku je o vlla
Oh ylli i kesaj bote
A t’bjen n’mend per mua
Une jam motra jote

Une kam qejf me t’pa mire
Tu e ndreq jeten tande
Po le pak vend per mua
Edhe n’zemren tane.

REF.:
Kush te don ma shum se motra
Ty o vllau i jem
A e din qe s'kalon dita
Ty vlla pa t'permend
Kush ta din hallin si motra
Ty o vllau i jem
A e din se nat e dit
une t'kam n'zemren tem

II.
Kur ishim te vegjel
Sa shume jemi dasht’
Ishte koh’ e bukur
Kurr’ merzi s’kam pas.

Sikur val’t e detit
Qe vijn’ dhe ikin
Ashtu fjala jote v’lla
Mu ma qet’son shpirtin.

10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet