Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aferdita Demaku - Mos Lendo Nje Femer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Lendo Nje Femer".
3. Video është e këngës "Mos Lendo Nje Femer", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aferdita Demaku - Mos Lendo Nje Femer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Muzika & Orkestrimi:

Miti Geci

Teksti:

Milaim Islami

Video Produksioni:

MProduction

Komente

Asnjë Koment

14/05/2020

2020-05-14T15:00:13+00:00Po ju thrras prej shpirtit e me fjale prej zemre
Kur do ta kuptoni vleren e nje femre
Mos lendo nje femer mos e mbush merzi
Se ajo ka mbush boten me dashni
Mos bre mos lendo nje femer
Mos e bej te qaj
Mendo motren tende ne vendin e saj
Mos bre mos lendo nje femer
Se ajo ka emer
eshte e bija e babes
E zemra nanes
Mos bre mos lendo nje femer
Se ajo ka emer
Eshte moter e vllaut e fat i nje djalit
Veje doren nzemer mos bej qka tvjen ndore
Se neser çdo femer e pret nje kurore
Endrron me u ba nuse endrron me u ba nane
Eshte gjynah i madh rrugve me e lan
Mos bre mos lendo nje femer
Mos e bej te qaj
Mendo motren tende ne vendin e saj
Mos bre mos lendo nje femer
Se ajo ka emer
Eshte e bija e babes e zemra nanes
Mos bre mos lendo nje femer
Se ajo ka emer
Eshte moter e vllaut e fat i nje djalit
Mos bre mos lendo nje femer
Se ajo ka emer
Eshte e bija e babes
E zemra nanes
Mos bre mos lendo nje femer
Se ajo ka emer eshte moter e vllaut
E fat i nje djalit
Kuptojani boten
Kuptojani jeten
Jeton per te tjeret ma shume se per veten.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet