Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Eshte Rrezik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

Ti ne jet ishe mesu, me dashuru, ooo qika ma t'mira..
djal i vetem ke qellu, e t'kan lazdru, me plot deshira..
2x

Hajde mos bej panik , t'jesh me mu esht rrezik, sje mesu me t'than jo e un jam ajo..
Ref.4 x

Nuk esht jeta qumsht e mjalt, vetem me fat, po ta them n'kater sy.. t'jesh me mua esht nafak, e rrug e gjat, kembet me i thy..
2x

Hajde mos bej panik , t'jesh me mu esht rrezik, sje mesu me t'than jo e un jam ajo..
Ref.4 x


Ky tekst u dërgua nga Elvana Qaili   adhurimi15Afërdita Elshani
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/07/2012


Aferdita Elshani - Eshte Rrezik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eshte Rrezik".
3. Video është e këngës "Eshte Rrezik", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 0