Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - O Pampur Tu Këputshin Telat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ooo mor pampur ooohh tu kputshin telat,
ooohh qysh naj morre oo ktooo dylbera,

ooo pampur o i zi oohhoo nat gurbet te zi eee: 2x

ooo ka dal nana ke qosh i havlis eeee,
ooo poj fshin lotet me qosh te shamis eee,

udhee mbar oreee bir oohhoo nat gurbet te zi eeee: 2x

ooo ka dal baba ke qosh i havlis eeee,
ooo poj fshin lotet me qosh te shamis eee,

udhee mbar oreee bir oohhooo nat gurbet te zi eeee: 2x


Ky tekst u dërgua nga  djloqka

Aferdita Elshani - O Pampur Tu Këputshin Telat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Pampur Tu Këputshin Telat".
3. Video është e këngës "O Pampur Tu Këputshin Telat", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 1