Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Dashurija Kshtu Se Ka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nuk e di pse gjerat po i kompilkon
nese per mua me nuk te intereson
her me thua pa ndjenja po du me u nda
pstaj deshireon te me shohesh parp
dashuria kshtu se ka .

SHKO SHKO E MOS U KTHE
A E DIN SA HER ME PASKE RREJT
NESE UNE PER TY NUK JAM E MIR
SKA NEVOJ ASPAK MEM THIRR.

Asnje gram e mira ty nuk peshon
dashurin e paster nuk e respekton
nese une te duhem vetem per aventur
ateher ma mir shko.

SHKO SHKO E MOS U KTHE
A E DIN SA HER ME PASKE RREJT
NESE UNE PER TY NUK JAM E MIR
SKA NEVOJ ASPAK MEM THIRR.
DASHURIA KSHTU SE KA...

SHKO SHKO E MOS U KTHE
A E DIN SA HER ME PASKE RREJT
NESE UNE PER TY NUK JAM E MIR
SKA NEVOJ ASPAK MEM THIRR.


Ky tekst u dërgua nga DASHURIA KSHTUSE

Aferdita Elshani - Dashurija Kshtu Se Ka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashurija Kshtu Se Ka".
3. Video është e këngës "Dashurija Kshtu Se Ka", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 0