A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Deren Mos Ma Mbyll

Deren mos ma mbyll
as mos ma perplas
se mua per ty
fare nuk me plas.

Ne celular te thirra
por te mbyllur e kishe
doja te dija cka beje
e me ke ishe.

Deren mos ma mbyll
as mos ma perplas
ti je qike pa cipe
kete ta them,kete po flas.

Te mendova te mire
me dole e dalt fare
mendove se me mua
do luash ashiqare.

Deren mos ma mbyll
as mos e perplas
se une jam nje djale yll
me stil e me klas.

- poem written by Aferdita Salihu


- Submitted by Aferdita Salihu -

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  6

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019