A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lutem

Le t'me falin qiejt
qe jane shtate,
se ate qe e dua,dua ta kem prane.

Le t'me falin shirat
qe token ujitin,
se ate qe dua,do ja nderoj fisin.

Le t'me fali dielli
qe pa te s'kem jete,
se ate qe e dua,e dua perjete.

Le t'me fal Zoti
qe eshte Nje e tjeter ska,
une ate qe e dua,ja them pa ja pra.

- poem written by Aferdita Salihu


- Submitted by Aferdita Salihu -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019