A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shkollën

Gjakmarrja

Le te shendrrohet gjakmarrja
ne nje peisazh lumi,
ku te dy tok peshkojne.

Le te shendrrohet gjakmarrja
ne peisazh natyre,
ku te dy tok peshkojne.

Le te shendrrohet gjakmarrja
ne peisazh muzeu,
i mbyllur dry,
tok me sekretet
te ndryshken aty.

- poem written by Aferdita Salihu


- Submitted by Aferdita Salihu -

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  28

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019