A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Koha

Ora ecen,minutat s'kane pushim,
ngarendin secondat,si t'i pret takim,
sa shpesh me trishton ky ritem i shpejt,
me duket me merr me vete,e dikah me tret.

- poem written by Aferdita Salihu


- Submitted by Aferdita Salihu -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019