A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ndjenat Per Ty

Ne shpirt ngjeshur,
nuk shihen,
jane pa hile, si loti
ndjenjat,per ty dridhen.

Tek te shikoj
me zbardhohen dhe me shume
ndjenjat,
nga pulsi qe i jep zemra.

Te ndjej,jo une
por ndjenjat,
kah me mbulon me shami
floket,qe m'i tund era.

- poem written by Aferdita Salihu


- Submitted by Aferdita Salihu -

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019