A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kohe Interneti

Filozofet jane shtuar
popo,shumezuar jane.

Jeten me mire se te vjetrit
kane kuptuar.

Popo,keshtu menduar une kam.

Dites s'i vemi emer
sepse veq shtate jane.

Na mjafton vetem java
e njohim me mbiemer.

Filozofet e rinj
kuptojne jeten
me shume,
internetin zgjedhin
per nje fjale,naten
e gdhin pa gjume.

Koha pushon shpesh
per ne,
maratones i'a leshon rrugen.

Kohe interneti.....

- poem written by Aferdita Salihu


- Submitted by Aferdita Salihu -

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019