A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Dashurie

Mikja Ime

Mike e pa emer.
Ne kujtime zbehet
kujtimi per ty.

Koha pas nuk kthehet.
Sa do kisha dashur
minutat e ores,tja rrembej per ty.

Mike imja,
me mungon nje copez jete.
Shoqeri mikeshe .
Jam edhe aty ku jam,por ti
mikja ime mbete.

- poezi nga Aferdita Salihu


- Poezia u dërgua nga Aferdita Salihu -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019